+421 33 7721767
tempex@tempex.sk

SK | EN
CZ | HU

HMI terminály ESA

PROGRAMOVATEĽNÉ OBSLUŽNÉ TERMINÁLY

Programovateľné obslužné terminály sú používané ako komunikačné rozhrania človek – stroj. Umožňujú zobrazovať a meniť pracovné parametre, zobrazovať stavy, históriu prevádzky a iné údaje. Náhrádzajú v minulosti používaný spôsob sledovania a ovládania pomocou kontroliek, tlačidiel, prepínačov…

 V našej ponuke sú výrobky z produkcie výrobcu ESA, ktorého na našom trhu zastupujeme. Kliknutím na logo ESA sa dostanete na stránky výrobcu.

Katalógy produktov ESA si môžete stiahnuť tu.

terminalievoluti

Typová rada IT

Hľadáte spoľahlivé riešenie? Panely IT sú riešením poskytujúcim viac možností ako ste zvyknutí.  Vysoký výkon, konektivita s externými zariadeniami, rovnako ako vynikajúci pomer kvality k cene robí IT  panely tým najlepším riešením pre Vaše potreby.

Podrobnejšie informácie

SC_cat

Typová rada SC

HMI typu SC (Simple Control) predstavujú nový rad operátorských terminálov, schopných ponúknuť vysoký výkon a maximálnu funkćnosť  za prijateľné ceny. Výhodou je voľne dostupný , ale plne podporovaný programovací software Polymath SmartClick.

Podrobnejšie informácie

terminaliopence-xt

Typová rada XT (Open CE)

XT panely predstavujú skutočne ekonomické riešenie pre tých, ktorí chcú používať SCADA aplikácie aleboaplikácie napísané v najbežnejších jazykoch.

Podrobnejšie informácie

terminalioperatori

VT terminály grafické, klávesnicové, dotykové, ručné,

Hľadáte kvalitu, vysoký výkon a spoľahlivosť? Vysoká kvalita grafiky, źiadne limity pripojenia –  HMI terminály  VT je to, čo budete potrebujete. VT produktová rada obsahuje textové, grafické aj dotykové prístroje a tiež „hand held“ panely.

Podrobnejšie informácie

Ďalej ponúkame:

Polymath – programovací software vo viacerých verziách,

Príslušenstvo – sieťové karty, káble, ochranné fólie a iné.

Okrem obslužných rozhraní sú v ponuke:

priemyslné PC (panelové a j skriňové), monitory a príslušenstvo

prvky pre automatizáciu budov – ovládacie panely YT (dotykový), YP (open CE), YX (PC), montážne skrinky a krycie lišty.

TEXTOVÉ TERMINÁLY

Najjednoduchšie obslužné terminály s textovým displejom. VT50, VT60, VT150W, VT160W, VT170W, VT190W.

GRAFICKÉ TERMINÁLY

Obslužné terminály s grafickým displejom. VT130W, VT300W, VT310W, VT320W, VT330W.

TERMINÁLY S DOTYKOVÝM DISPLEJOM

Obslužné terminály s grafickým displejom ovládané dotykom. VT155W, VT185W, VT505W, VT515W, VT525W, VT555W, VT560W, VT565W, VT575W, VT580W, VT585W(B), VT595W.

RUČNÉ TERMINÁLY S DOTYKOVÝM DISPLEJOM

VT525H – 16 farebný LCD displej, 320×240 mm, 10 tlačidiel. VT505H – LCD displej so 4 odtiene modrej, 320×240 mm, 10 tlačidiel.

OSTATNÉ PRODUKTY

IT terminály – terminály s rozšírenými možnosťami. Zabudované platformy – pre širokú škálu rôznych použití. Priemyselné PC Viac informácií Vám poskytneme na požiadanie.

SOFTWARE

POLYMATH Advanced – programovací software pre všetky terminály. POLYMATH Basic – zjednodušená verzia pre programovanie VT terminálov. VTWIN – základný programovací software pre programovanie VT terminálov. Viac informácií Vám poskytneme na požiadanie.

DOPLNKY A SLUŽBY

Ponúkame prepojovacie káble, klávesnice, sieťové karty, zdroje, ovládače a iné doplnky. Takisto servis, náhradné diely, poradenstvo a konzultácie. Viac informácií Vám poskytneme na požiadanie.