+421 33 7721767
tempex@tempex.sk

SK | EN
CZ | HU

Bezpečnostné panelové steny Protec

Protec ilustracia

Kliknutím na obrázok nad týmto textom si stiahnete základný katalóg Protec, ktorý obsahuje ďalšie podrobnosti a špecifikácie (v angličtine, PDF, 3 MB). Radi Vám poskytneme bližšie informácie alebo Vám spracujeme ponuku.

 

Protec logo

PANELOVÉ BEZPEČNOSTNÉ BARIÉRY

Ponúkame Vám modulárne bezpečnostné panelové systémy pre zamedzenie úrazu osôb v nebezpečných priestoroch. Kliknutím na logo vľavo sa dostanete na stránky výrobcu.

 

Protec vykres

NAVRHOVANIE BEZPEČNOSTNÝCH SYSTÉMOV

Na základe dodaných podkladov alebo podľa zamerania a konzultácií Vám spracujeme návrh konkrétneho riešenia v súlade s aktuálne platnými normami STN EN a ISO pre bezpečnosť strojov a zariadení.

 
 
 

Protec techno

SYSTÉM TECHNO

Systém TECHNO je flexibilným riešením ochrany nebezpečných priestorov. Výhodou je ľahká možnosť úprav v prípade potreby. Systém TECHNO je plne kompatibilný so systémom NOVATEK, čo umožňuje vzájomnú náhradu komponentov alebo vytváranie kombinovaných riešení. Používaná oceľová sieť umožňuje dobrú viditeľnosť dovnútra chráneného priestoru. Vzhľadom na riešenie bez obvodových rámov je ekonomicky výhodný. Robustnosť zábran garantujú spevňujúce prvky.

 

Protec novatek

SYSTÉM NOVATEK

Systém NOVATEK predstavujú pevné oceľové panely s pevnými rámami. Pretože je pletivo privarené vovnútri rámov, je vzhľad panelov estetický. Čierna farba kovových sietí zlepšuje viditeľnosť dovnútra chráneného priestoru. Panely môžu byť použité aj ako dvere. Vďaka montážnemu systému QuickNovatek je inštalácia veľmi jednoduchá a rýchla.

 

Protec zamok

ĎALŠIE PRODUKTY

Okrem základných modulárnych systémov ponúkame aj ďalšie ochranné riešenia, napríklad celokovové panely s priezormi pre zvarovacie automaty alebo chrániče pre pracovné priestory obrábacích strojov. Informujte sa na konkrétne riešenia. Sme pripravení navrhnúťVám aj neštandartné riešenia, ak si to Vaše podmienky vyžadujú. Navrhnuté riešenie bude v súlade s aktuálne platnými bezpečnostnými predpismi.