+421 33 7721767
tempex@tempex.sk

SK | EN
CZ | HU

Teleskopické hubice Moduflex

Moduflex logo

Výhradní zastoupení výrobce Cimbria Bulk Equipment A/S pro Českou republiku a Slovensko

Hubice Moduflex se vyrábějí od roku 1977 a mnohé technické detaily sa stali již standardem . Vyrobených bylo téměř 14000 hubíc v různých provedeních. S výběrom té správné hubice vám rádi pomůžeme, stačí  když nám zavoláte nebo mailem zašlete požadavek.

Sme výhradným zástupcom pre zákazníkov na Slovensku a v Českej republike. Okrem samotných hubíc dodávame náhradné diely a servis.

Klikem na logo Moduflex nad tímto textem si můžete stáhnout prospekt (PDF, 700 kB).

Rádi Vám poskytneme více informáci anebo zpracujeme nabídku.

Technické specifikace jednotlivých typů,  referenční listy některých instalací a další informace jsou k dispozici zde.

Moduflex hubica H300

BEZPEČNOST A ČISTOTA OKOLÍ

Nakládka voľne ložených výrobkov je spojená s rizikom znečistenia okolia prachom a neraz aj s nebezpečenstvom výbuchu. Tieto riziká negatívne vplývajú na okolie, bezpečnosť práce a prevádzkové náklady. Cimbria Bulk Products vyvíja, vyrába a dodáva riešenia ktoré umožňujú bezprašnú nakládku sypkých výrobkov. Nakladacie systémy dodávame od roku 1977 a dodaním vyše 10 000 takýchto systémov pre rôzne odvetvia sme získali rozsiahle skúsenosti, ktoré využívame v prospech všetkých našich zákazníkov.

Moduflex hubica hrdlo

MODULOVÁ STRUKTURA – TYPICKÝ RYS MODUFLEXU

Modulová štruktúra je unikátnou charakteristikou našich strojov. To znamená, že užívateľ vždy dostane riešenie presne zodpovedajúce jeho potrebe. Ale je to aj možnosť flexibilných modifikácií a opráv nakladacej hubice bez potreby dlhšej odstávky. Šetria sa tak nielen náklady na údržbu ale aj minimalizujú možné ďalšie straty.

Moduflex hubica prierez

FORMA A FUNKCE

Naše nakladacie hubice sú vďaka modulovej konštrukcii a dynamickému dizajnu veľmi funkčné a spoľahlivé. Nakladacie hubice Moduflex v sebe kombinujú dizajn, funkčnosť a technológiu. Spĺňajú podmienky aktuálnych predpisov pre zaistenie bezpečnosti pri práci (Smernica pre stroje, Smernica Atex a iné).

Moduflex

ZÁKLADNÍ TYPY HUBIC MODUFLEX

C300 – ľahká hubica, vhodná pre menej prašné materiály,

S300, S400, S500 – základný typ hubíc pre široké použitie,

H300 – hubica do náročných podmienok,

F300 – hubica s integrovaným filtrom – základná verzia,

D300 – hubica s kompaktným integrovaným filtrom do náročných podmienok,

K300, K400 – hubice s externým integrovaným filtrom,

N300 – hubica s externým integrovaným filtrom do náročných podmienok,

T250– teleskopiská hubica,

V300 … V1200 – na mieru vyrábané hubice. Hubice sú zostavené na mieru z rôznych komponentov a voliteľných doplnkov, k dispozícii sú tak tisíce možných kombinácií.

Moduflex nakladka

PODPORA A SERVIS

Veľký dôraz kladieme na to, aby zákazník dostal správne informácie na to aby si mohol vybrať dobré riešenie po stránke technickej i finančnej. Náš zákazník si naviac môže byť istý, že výrobok bol pred expedíciou k nemu dôkladne preskúšaný a má kompletnú dokumentáciu. Všetky štandartné súčiastky sú vždy na sklade čo nám umožňuje garantovať rýchly a spoľahlivý servis.