+421 33 7721767
tempex@tempex.sk

SK | EN
CZ | HU

Teleskopické hubice Moduflex

Moduflex logo

Výhradní zastoupení výrobce Cimbria Unigrain A/S pro Českou republiku a Slovensko

Hubice Moduflex se vyrábějí od roku 1977 a mnohé technické detaily sa stali již obecným standardem . Vyrobených bylo téměř 17000 hubíc v různých provedeních. S výběrem té správné hubice vám rádi pomůžeme, stačí  když nám zavoláte nebo mailem zašlete požadavek.

Jsme výhradním zástupcem pro Slovensko a Českou republiku. Kromě samotných hubic dodáváme náhradní diely a nabízíme odborný servis.

Klikem na logo Moduflex nad tímto textem si můžete stáhnout prospekt (PDF, 700 kB).

Rádi Vám poskytneme více informáci anebo zpracujeme nabídku.

Technické specifikace jednotlivých typů,  referenční listy některých instalací a další informace jsou k dispozici zde.

Moduflex hubica H300

BEZPEČNOST A ČISTOTA OKOLÍ

Nakládka voľne ložených výrobkov je spojená s rizikom znečistenia okolia prachom a neraz aj s nebezpečenstvom výbuchu. Tieto riziká negatívne vplývajú na okolie, bezpečnosť práce a prevádzkové náklady. Cimbria Bulk Products vyvíja, vyrába a dodáva riešenia ktoré umožňujú bezprašnú nakládku sypkých výrobkov. Nakladacie systémy dodávame od roku 1977 a dodaním vyše 10 000 takýchto systémov pre rôzne odvetvia sme získali rozsiahle skúsenosti, ktoré využívame v prospech všetkých našich zákazníkov.

Moduflex hubica hrdlo

MODULOVÁ STRUKTURA – TYPICKÝ RYS MODUFLEXU

Modulová štruktúra je unikátnou charakteristikou našich strojov. To znamená, že užívateľ vždy dostane riešenie presne zodpovedajúce jeho potrebe. Ale je to aj možnosť flexibilných modifikácií a opráv nakladacej hubice bez potreby dlhšej odstávky. Šetria sa tak nielen náklady na údržbu ale aj minimalizujú možné ďalšie straty.

Moduflex hubica prierez

FORMA A FUNKCE

Naše nakladacie hubice sú vďaka modulovej konštrukcii a dynamickému dizajnu veľmi funkčné a spoľahlivé. Nakladacie hubice Moduflex v sebe kombinujú dizajn, funkčnosť a technológiu. Spĺňajú podmienky aktuálnych predpisov pre zaistenie bezpečnosti pri práci (Smernica pre stroje, Smernica Atex a iné).

Moduflex

ZÁKLADNÍ TYPY HUBIC MODUFLEX

C300 – ľahká hubica, vhodná pre menej prašné materiály,

S300, S400, S500 – základný typ hubíc pre široké použitie,

H300 – hubica do náročných podmienok,

F300 – hubica s integrovaným filtrom – základná verzia,

D300 – hubica s kompaktným integrovaným filtrom do náročných podmienok,

K300, K400 – hubice s externým integrovaným filtrom,

N300 – hubica s externým integrovaným filtrom do náročných podmienok,

T250– teleskopiská hubica,

V300 … V1200 – na mieru vyrábané hubice. Hubice sú zostavené na mieru z rôznych komponentov a voliteľných doplnkov, k dispozícii sú tak tisíce možných kombinácií.

Moduflex nakladka

PODPORA A SERVIS

Veľký dôraz kladieme na to, aby zákazník dostal správne informácie na to aby si mohol vybrať dobré riešenie po stránke technickej i finančnej. Náš zákazník si naviac môže byť istý, že výrobok bol pred expedíciou k nemu dôkladne preskúšaný a má kompletnú dokumentáciu. Všetky štandartné súčiastky sú vždy na sklade čo nám umožňuje garantovať rýchly a spoľahlivý servis.